Enkelthybel type A ca 12 kvm: fra kr 5100,- pr måned; depositum: kr 10200,-
Enkelhybel type B ca 12 kvm fra kr 5350,- pr måned; depositum kr 10700,-
Enkelthybel type C ca 15 kvm: fra kr 5650,- pr måned: depositum kr 11300,-
Hybel leilighet type D ca 23 kvm: fra kr 8100,- pr måned; depositum: kr 16200,-
Leilighet type E ca 32-45 kvm: fra kr 8950,- pr måned; depositum: kr 17900,-
Depositum 2 x månedlig husleie. Med depositums garanti 3 måneder.
Ved innflytt betales det et ADM gebyr på kr 300, og et engangsgebyr på kr 700 for utvask som huset gjennomfører ved utflytting fra hybelen. Hybelen skal allikevel overleveres med normalt godt renhold.
Romvaskegebyret og ADM gebyr må betales på nytt hvis man bytter rom internt på huset.
Ved den årlige fornyelsen av kontrakt må ADM gebyr betales.
MED REF TIL AT STUDENTER PÅ STUDENTHJEM IKKE FOR STRØMMSTØTTE/NORGESPRIS MÅ VI LEGGE ET TILLEGG PÅ MAX KR 300,- FOR STRØMMKOST I VINTERMÅNEDENE OKT - MARS
Kontaktinformasjon
+47 22233451
hybel@nnse.no
Powered by SnapSite